Szkoła Podstawowa Nr 6 w Opaczy

Klub Sportowy RAKIETA zaprasza na dwa najbliższe wydarzenia sportowe. Ich miejscem będzie nowa hala sportowa szkoły. 30 października w niedzielę będziemy pokazywać jak można się wspaniale bawić uprawianiem sportów rakietowych: badmintona, tenisa i tenisa stołowego. Będzie można wziąć bezpłatnie udział w treningu lub chociaż być jego obserwatorem. 19-20 listopada zapraszamy na I Konstanciński Rodzinny Turniej 3 Rakiety. Zapraszamy do udziału osoby dorosłe oraz dzieci.

Sporty rakietowe są nie tylko bardzo atrakcyjną formą aktywności ruchowej. Mają znakomity wpływ na sprawność fizyczną dziecka i dorosłego, a także na rozwój i zachowanie w dobrej formie naszego mózgu. Zapraszamy na pokazowe treningi oraz do zapisania się na zajęcia z tenisa stołowego, badmintona i tenisa w naszym klubie.

 

30 października - Dzień Promocji Sportów Rakietowych

PROGRAM DNIA:

10.00-11.00 - trening tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych- sesja 1

11.00-12.00 - trening badmintona dla przedszkolaków (4-6 lat)
- bezpłatne korzystanie ze stołów tenisowych

12.00-13.00 - trening tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych- sesja 2

13.00-14.00 - trening badmintona dla dzieci i dorosłych

14.00-15.00 - trening tenisa dla dorosłych

15.00-16.00 - trening tenisa dla dzieci

16.00-17.00 - bezpłatne korzystanie z kortów do badmintona

 PRZYJDŹ, KORZYSTAJ BEZPŁATNIE I ZAPISZ SIĘ NA NASZE TRENINGI!

Zapisy na treningi w dniu otwartym na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 22 754 28 72  w godzinach 8:00 - 16:00

 

19 i 20 listopada zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym tego typu w Konstancinie rodzinnym turnieju w trzech dyscyplinach: tenisie stołowym, badmintonie i tenisie. Wyłonimy i nagrodzimy najlepsze Rodziny Konstancina-Jeziorny w sportach rakietowych. Wśród wszystkich zgłoszonych drużyn rodzinnych wylosujemy Nagrodę Specjalną.

19-20 listopada I Konstanciński Rodzinny Turniej 3 Rakiety

Zapraszamy do rywalizacji w tenisie stołowym, badmintonie i tenisie deblowe drużyny rodzinne z Konstancina-Jeziorny.

Turniej jest dofinansowany przez gminę Konstancin-Jeziorna. Regulamin turnieju będzie dostępny w zakładce uks. Nagrody otrzymają zwycięskie Rodziny oraz Rodzina wylosowana spośród uczestników.

Jest jeszcze czas, aby przygotować się do udziału w turnieju. Zapraszamy na zajęcia Klubu RAKIETA, które organizujemy dla dzieci już od 5 roku życia oraz dla dorosłych.