Szkoła Podstawowa Nr 6 w Opaczy

Oferta nr 3 

Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy zatrudni od 3 stycznia 2022 pracownika na stanowisko sprzątaczki. 

Praca w wymiarze 4 godziny dziennie w godzinach popołudniowych

Zgłoszenia proszę składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  telefonicznie 22 7542872 lub w sekretariacie szkoły w zamkniętej kopercie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta nr 2 - nieaktualne

Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy zatrudni  pracownika na stanowisko dozorcy - konserwatora. 

Praca w wymiarze 5,6 godziny dziennie w godzinach 11:30 - 17:10.

Zgłoszenia proszę składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  telefonicznie 22 7542872 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta nr 1 - nieaktualna

Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy zatrudni  na umowę zlecenie pracownika do opieki nad dziećmi w autobusie szkolnym. 

Praca w wymiarze 5 godzin dziennie w dni dowozu dzieci do szkoły (1 kurs rano – przywóz dzieci do szkoły, 3 kursy od godz. 13:00 – powrót dzieci do domu).

Stawka za 1 godz. wynosi  21 zł.

Zgłoszenia proszę składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  telefonicznie 22 7542872 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------